Проектування
IT-інфраструктури

Підготовка до впровадження якогось рішення часто важливіша, аніж конкретні дії. ІТ – не виключення, особливо коли інфраструктура має бути не маленькою. Вірно підготовлене підґрунтя є запорукою надійної стабільної роботи із врахуванням можливості масштабування в майбутньому.

+380-44-590-51-51

Проектування ІТ-інфраструктури у Києві
Проектування ІТ-інфраструктури

Враховуючи побажання клієнта та умови роботи, ми готуємо проєкт ІТ‑інфраструктури, яку потім втілюємо у життя. Ретельне проектування убезпечує від зайвих витрат та відповідає на три основні питання:

  • як;
  • коли;
  • якою вартістю.

Якщо у Вас в планах переїзд, або ж побудова/зміна ІТ‑інфраструктури – звертайтесь до Entercom. Наша компанія має багаторічний досвід проектування та обслуговування ІТ-інфраструктури різного ступеня складності, тож ми залюбки допоможемо вам зробити все правильно, ощадливо та у прийнятні терміни.

Розробка ІТ-інфраструктури

Головним завданням проєкту ІТ-інфраструктури є побудова підґрунтя для злагоджених процесів без зайвих витрат в подальшому.

До основних етапів розробки і організації ІТ-інфраструктури належать:

  1. Аудит ІТ-інфраструктури. Оцінка того, що вже є, включаючи: оцінку стану потужностей і інструментів, які не використовуються, яких недостатньо, і можливість масштабування всіх зазначених. Аналіз технічного стану нових приміщень (у разі переїзду).
  2. Аналіз планів приміщень. Замовник надає план-схеми приміщень і інженерних мереж (які є в наявності).
  3. Виявлення потреб. Уточнення побажань замовника і оцінка реальних потреб ІТ-інфраструктури, враховуючи специфіку роботи бізнесу.
  4. Підготовка планів. Підготовка декількох планів організації ІТ-інфраструктури (побудова схеми топології мережі, розробка етапності робіт).
  5. Затвердження. Вибір та затвердження із замовником оптимального варіанту реорганізації ІТ-мережі із врахуванням фінансових можливостей і термінів.

  6. Підготовка «кабельної інфраструктури» в новому приміщенні, поетапне придбання необхідних сервісів.
  7. Налаштування нових серверів (якщо вони були придбані або орендуються). Налаштування мережевого обладнання (апаратного або віртуального) з нуля.
  8. Резервне копіювання серверів та сервісів, які планується переносити. Поступове розгортання таких на нових потужностях.
  9. Налаштування доступів кінцевих користувачів для легкої роботи.
  10. Кінцевий переїзд/переключення клієнтської техніки до нової інфраструктури.
  11. Остаточне налагодження безперебійної ІТ-роботи.
Розробка архітектури корпоративних мереж

Копіювати наш контент заборонено :)